O firmie

R-I-W GRUPA Sp. z o.o. została powołana w czerwcu 2016r. Spółka specjalizuje się w szeroko pojętej logistyce materiałów dla potrzeb kolejnictwa. Głównym zakresem działalności Spółki jest kompleksowe zaopatrzenie materiałowe inwestycji infrastrukturalnych związanych z budową linii kolejowych jak również dostawy dedykowane dla bieżącego utrzymania bocznic kolejowych. Do podstawowych kompetencji Spółki należą dostawy materiału kolejowego w branżach SRK, teletechnice, telekomunikacji, energetyce czy nawierzchni kolejowej.

Nasza polityka jakości jest zgodna z najwyższymi wymogami, a działalność jest ukierunkowana na osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów z dostarczonych przez naszą Spółkę wyrobów jak i usług. Nad całością działalności sprawuje pieczę wysoko wykwalifikowany zespół składający się z doświadczonych menadżerów pracujących od wielu lat na rynku kolejowym. Spółka posiada również swoje magazyny na których znajdują się zasoby materiałowe dla kompletowania dostaw.


Zapraszamy do współpracy.

Nasza grupa:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.